Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/e/x/u90313/public_html/wp-content/plugins/ads-for-wp/output/functions.php on line 20

Darček pre manželku

Darček pre manželku

Darček pre manželku – Exkluzívne darčeky Dárius

Nočnou morou každého muža je kupovať darček pre manželku. Stáva sa, že aj pri tom najlepšom úmysle skončí celá darovacia akcia fiaskom. Najjednoduchší spôsob, ktorý je zaručený je opýtať sa, čo si želá, alebo vziať manželku do nákupného centra, vložiť jej do rúk kartu s určitou hotovosťou a čakať niekde v kaviarni, kým ju minie. Ale pokiaľ ste odvážny muž a risknete darček, prinášame pár zaručených tipov, vďaka ktorým môžete manželku presvedčiť o tom, že vám na nej skutočne záleží.

Šperky:

Šperky. Kategória, ktorou nič nepokazíte. Krásnym a hodnotným šperkom môžete vyjadriť poďakovanie za to, čo žena pre vás a pre rodinu robí, za to množstvo maličkostí, ktoré vďaka nej tvoria každodenný život. Majte na pamäti a všímajte si, čo nosí Vaša manželka rada a najčastejšie, pretože ak kúpite šperk, dávate týmto darom hodnotu, ktorá vyjadruje hodnotu vašej manželky vo vašom vzťahu.

Šperkovnica:

Šperkovnica je ideálnym darčekom pre manželku, ktoré majú veľké množstvo šperkov. Vždy poteší, urobí poriadok, skrášli bývanie a ocenia ju ženy každej vekovej kategórie. Šperkovnica je výborným tipom na krásny a praktický darček pre manželku a nájdete ju v rôznych prevedeniach. Náš tip – krásne vintage šperkovnice, ktoré sú zdobené servítkovou technikou, alebo reálnou čipkou.

Parfum

Každá žena má doma nejaký. Niektoré aj dve, tri, čo znamená, že stačí pozrieť flakón, z ktorého chýba najviac a kúpiť ho. Pokiaľ sa rozhodnete pre niečo iné, nezabudnite opísať presné meno parfumu, ktorý vaša manželka používa, alebo odfotiť flakón a každý dobrý predajca Vám poradí zložením podobný, vďaka čomu máte úspech garantovaný.

Kvet:

Väčšina žien má kvety rada. Kvety vyjadrujú city, vyvolávajú pocit šťastia a čarujú úsmev na tvári každej ženy. Určite nimi nič nepokazíte, pokiaľ si zapamätáte naše rady. Spoločenská etiketa hovorí striktne nie, črepníkovým kvetom či kvetom umelým. Nesmiete zabudnúť na odstránenie papiera ešte predtým, ako kvety darujete. Dôležité je vedieť, že kvety sa počas darovania majú držať v ľavej ruke. Pokiaľ považujete jednoduché darovanie kvetu za neoriginálny spôsob, skúste donášku kvetov a prekvapte manželku napríklad v práci. Nikdy vám to nezabudne.

Hrnček:

Azda každá žena rada pije kávu alebo čaj a to hlavne v chladnejšom počasí. Vaša manželka by sa určite potešila darčeku v podobe hrnčeka. Je len na vás či vyberiete elegantný alebo nejaký vtipný. Vaša manželka si Vás bude pripomínať zakaždým keď ho vezme do ruky.

Organizér na kozmetiku:

Ženy majú vždy veľké množstvo kozmetiky, ktorá pre mužov predstavuje labyrint. Ale, určite ani mužskej pozornosti neujde neporiadok, na ktorý práve kvôli nej doma narazia. Či už z dôvodu časovej tiesni, alebo aj iného ju ženy často nechávajú rozhádzanú a potom, keď sa zatúla taká ceruzka na oči, alebo lesk na pery, nastáva vojna, ktorú riešia počas hľadania zakotúľaných vecí všetci. Tip na darček je preto organizér na kozmetiku, vďaka ktorému sa v kúpeľni nájde miesto aj pre tú vašu, pánsku.

Kabelka:

Ak máte odvahu, risknite to. Pri kabelkách stačí, ak máte oči otvorené a všimnete si, aké druhy kabeliek nosí Vaša manželka najčastejšie. Zapojte Vaše pozorovacie schopnosti a máte vyhraté. Všimnite si materiál, všimnite si vzory, farby, značku. Pokiaľ sa vám nedarí, alebo nemáte čas, zožeňte katalóg s kabelkami a nechajte ho na stole. Určite si ho začne prezerať a pozorujte ju počas tejto činnosti. Pokiaľ nemáte čas ju pozorovať, pretože občas to naozaj trvá, nechajte jej v katalógu lístoček s tým, aby Vám srdiečkami vyznačila čo sa jej páči. Romantické, praktické a máte vyhraté.

Na záver:

Je  dôležité vedieť, že dobre vybraný darček má v sebe kúzlo. Keď darujete vhodný darček pre ženu, máte najväčšiu pravdepodobnosť úspechu a preto nenechávajte nič na náhodu. Dobre vybraný darček totiž poteší obdarovaného viackrát. Je v ňom ukrytá sila času, dobrej myšlienky, pozitívnych prianí, šťastia a radosti. Darujte preto vždy premyslene a precítene a iba tak zistíte, či ste vybrali ten správny dar. Pokiaľ áno, kód požehnania, ktorý ste do darčeku vložili, prinesie šťastie aj v budúcnosti.

Ruža strieborná 1

Darček pre manželku

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť